‘izmir bursa otobüs fiyatları’

İzmir bursa bilet fiyatları

İzmir’den bursa yaklaşık 4,5 5 saat civarında sürdüğü için genelde otobüs tercih edilir. Giden otobüslerin çoğu zaten Bursa menşeili; Kamil Koç, Nilüfer Turizm gibi. Mayıs 2012 fiyatları aşağıda;

Nilüfer Turizm 28 lira internet fiyatı, Anadolu Ulaşım internet fiyatı 26 lira, Varan Turizm 35 lira (normal) internet fiyatı 33 lira, Ulusoy normal 30 lira , Balıkesir Uludağ Turizm internet fiyatı 25.65 lira, EfeTur 25 lira, KamilKoç normal 30 lira internet fiyatı 27 lira.

Rahatınıza düşkünseniz fiyatından da belli olacağı üzere Ulusoy firmasını, hem çok pahalı olmasın hem de rahat olsun diyorsanız Nilüfer Turizmi, ucuz olsun nasıl gidiyorsak gidelim mantığıyla hareket ederseniz EfeTur‘u tavsiye ederiz.

İzmir bursa kaç km?

İzmir’den istanbula giderken mecburen bursadan geçiyoruz, bazen susurlukta mola veriyor. 322 kilometre olduğu söylenen yol otobüsle neredeyse 4,5 veya 5 saat sürüyor. Otobüsün ekspress olması yada ondan önce balıkesirde mola vermesini de hesaba katmak lazım.

İstanbula giderken genelde nilüfer turizmi kullandığımdan dolayı artı bilet fiyatı 24 liradır. Otobüsü mecbur kalmadıkça tavsiye etmem ama gidecekseniz de en kötü nilüfer ile seyahat edin derim.