‘gaziantep apart daireler’

Gaziantep öğrenci apart evleri

Gaziantep’e okumaya gidecek öğrencilerin en büyük sorunlarından birisi de muthemelen barınma olacak. Gaziantep üniversitesinde okuyan arkadaşlarımızın verdiği bilgiye göre;

kyk yeni yurt yapıldı kampüsün içine harika diyorlar.ekonomik düşünenler orayı para sorun değil diyenleri stüdyoya yönlendirin”
ayrıca antepte ne yapılır diye sorduğumuzda ise; ”
tarihi mekanları gezebilirler alışveriş merkezlerinde takılırlar yakın sehirlere geziye giderler lunapark piknik alanları falan filan..otellerin diskotekleri var ama pahalı gece hayatı pek yok. deniz dışında her imkanı bulabilirsiniz.ulasım kolaydır..kara hava bazı yerlerden tren.”

Antepte çok fazla özel yurt olmadığını belirtelim ama gaziantep özel yurtlar sayfasına da muhakkak bakın, genelikle stüdyo daireler gibi tek başına kalınılabilecek yerler mevcut. apartlar normal dairelerdir esyalı sekilde tutarsınız kira sonuna kadar kullanırsınız genelde tatil yerlerinde kalabalık aileler tutar.stüdyo daire bir veya en fazla 3 kişi için ayarlanmış mini dairelerdir. 1+1 2+1 veya tek oda seklinde. stüdyada su net esyalar kiraya dahildir sadece elektrik ödersiniz bazen oda dahil oluyor. antepte stüdyo kiraları tek oda 350 den baslar 450 ye diğerleride 500 600 gibi devam eder.üç arkadas hersey dahil 600 liraya kalabilirler. Mesela Yener Evim apart tarzında döşenmiş bayan öğrencilere hizmet veriyor.