‘ege üniversitesi hastanesi randevu alma’

Ege üniversitesi hastanesi randevu

Ege üniversitesinin hastalara kolaylık olması açısından vermiş olduğu randevu sistemi nasıl çalışır? Öncelikle sadece ertesi güne randevu alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Mesela bugün perşembe diyelim ancak cuma gününe randevu alabiliyorsunuz. Yani ben bugünden 15 gün sonraya randevu alayım olayı yok.

Peki bugün perşembe ama cuma günü için ne zaman erken davranmam lazım? Akşam saat 20.00 itibariyle randevu sistemi açılıyor böylece saat 20.00’den yarınki gün için polikliniklerden randevu alabiliyorsunuz.

Aslında yaşlı insanlar için kötü birşey internetten randevu almak, sonuçta herkesin internete erişebilme imkanı olmayabilir veyahut da çevresinde internetten anlayan kişi olmayabilir vs. Peki gerçekten internetten randevu işe yarıyor mu? Sadece şu işe yarıyor diyebiliriz, oraya gittiğinizde sıraya girdikten sonra bugün bu kadar hasta bakacağız o yüzden numara vermeyeceğiz olayı olmuyor. Çünkü daha evvelden randevu almış oluyorsunuz.

Peki tam aldığınız saatte randevu başlıyor mu? Tabii ki hayır. Saat 08.02 de randevunuz olsa bile kayıttır sıraya girmedir ıvır zıvır saat 09.00 da ancak sıraya yerleşiyorsunuz. Yani öyle 08.02 de çat diye içeri giremiyorsunuz. İzmir’de ve hastanelerde hiçbir iş normal düzende işlemediğinden ötürü randevu sistemi de adam akıllı yürümüyor.